2 X CACIB, Mioritic Club, 16-17 August 2014

Post Reply
User avatar
lilith
Posts: 612
Joined: Mon Sep 10, 2012 6:48 pm
Location: Alba Iulia
Contact:

16 si 17 august 2014, doua CACIB-uri si un Mioritic Club (16 August)
Arbitrii repartizati pe rase si programul expozitiei:
https://achalba.ro/expo/expo-2014-romana/

Termen limită: 31 iulie 2014

Cu cine ma intalnesc acolo? :D


Image
User avatar
Oliviu Secara
Site Admin
Posts: 1880
Joined: Tue Sep 04, 2012 5:45 pm
Location: Bihor, Oradea
Contact:

lilith wrote:16 si 17 august 2014, doua CACIB-uri si un Mioritic Club (16 August)
Arbitrii repartizati pe rase si programul expozitiei:
https://achalba.ro/expo/expo-2014-romana/

Termen limită: 31 iulie 2014

Cu cine ma intalnesc acolo? :D
Mulțumim pt. reamintire Luciana, să știi că ai șansa să ne întâlnești pe cât mai mulți deoarece din informațiile pe care le dețin se va ține si o adunare de club unde ne așteptăm la un nr. cât mai mare de membri având în vedere mișcările care s-au produs în club legate în principal de întocmirea dosarului pt omologarea finală a rasei, dar și de modificarea ”de urgență” a standardului - lucru cu care o proporție însemnată dintre membrii activi nu sunt de acord și pe bună dreptate. Așa că te rog să-ți iei glucoza cu tine, să bei cafeluța, să ai sticlă cu apă și să fii pregătită că discuțiile la ședință se vor derula până târziu și va fi cu consum energetic și nervos... La fel ca și celelalte de altfel. Ai un mesaj privat.

O chestie care merită adusă în atenție: tarifele pt. Ciobăneștii Românești sunt mult reduse !

Image


„Iar când veni şi vremea să urle-n zare tunul, / Mişcatu-s-au românii cu miile, ca unul”
User avatar
lilith
Posts: 612
Joined: Mon Sep 10, 2012 6:48 pm
Location: Alba Iulia
Contact:

Nu stiu cat de mult o sa pot sta pe-acolo, ca am bebe inga sugar. Cateva ceasuri pot sa-l plimb pe-acolo, sa vada catei, lume, dar daca il prinde ora mesei, iese cu scandal :))
Ma rugase cineva sa-i prezint un pui de husky, dar nu cred ca o sa ma bag, nu vreau sa ma dezlipesc de ringul cu mioritici! :))


Image
User avatar
lilith
Posts: 612
Joined: Mon Sep 10, 2012 6:48 pm
Location: Alba Iulia
Contact:

Ce s-a intamplat? Nu mai e Mioritic Club???


Image
Post Reply

Return to “În Alba”