Începuturi AChR - Emisiune Antena 1

Asociații și Uniuni Chinologice afiliate internațional
Post Reply
cezar osiceanu
Posts: 775
Joined: Mon Oct 08, 2012 6:55 pm

Emisiune Antena 1

1.




2.




3.




4.




oare cum o fi asta:
- ACHMB NU EXISTA JURIDIC INREGISTRAT dar cu toate astea:
presedintele si vicepresedintele ACHR sunt desemnati si alesi din partea acestei asociatii
sediul a disparut in neant - nimeni nu mai stie cine a luat si cum a luat vila din strada Popa Tatu 61 cumparata din banii si cotizatiile membrilor acestei asociatii
eu am fost exclus pe viata din aceasta asociatie pentru ca am aratat si dovedit falsurile si ilegalitatile legate de ea adica am fost exclus din ceva inexistent!!!


User avatar
Cristian
Posts: 167
Joined: Mon Sep 10, 2012 9:31 am

cezar osiceanu wrote: oare cum o fi asta:
- ACHMB NU EXISTA JURIDIC INREGISTRAT dar cu toate astea:
presedintele si vicepresedintele ACHR sunt desemnati si alesi din partea acestei asociatii
sediul a disparut in neant - nimeni nu mai stie cine a luat si cum a luat vila din strada Popa Tatu 61 cumparata din banii si cotizatiile membrilor acestei asociatii
eu am fost exclus pe viata din aceasta asociatie pentru ca am aratat si dovedit falsurile si ilegalitatile legate de ea adica am fost exclus din ceva inexistent!!!
Din cate se poate vedea, ce vi s-a intamplat dvs. nu e legal, nu e moral si nu e corect... nimeni nu poate contesta asta.


Radu-Tomescu
Posts: 3
Joined: Sat Dec 22, 2012 9:32 pm

Am urmarit filmuletele. O lupta interesanta de opinii. Desi nu cunosc personajele, nu-mi par de incredere nici unii nici altii...


Post Reply

Return to “Organizații Chinologice din țară”