Bine ați venit pe forum !

User avatar
Oliviu Secara
Site Admin
Posts: 1877
Joined: Tue Sep 04, 2012 5:45 pm
Location: Bihor, Oradea
Contact:

Bine ați venit în comunitatea celor care apreciază rasele canine naționale !

"Munca în echipă este capacitatea de a direcționa realizările individuale pentru atingerea unui scop comun."


„Iar când veni şi vremea să urle-n zare tunul, / Mişcatu-s-au românii cu miile, ca unul”
User avatar
Lavinius Solcanu
Posts: 19
Joined: Sun Sep 09, 2012 4:26 pm

Felicitari ! Ati realizat un site minunat! Sa speram ca va fi folositor tuturor iubitorilor de ciobanesti romanesti si un loc minunat in care sa ne impartasim cunostintele, experienta, bucuria si de ce nu, supararile, legate de prietenii nostri patrupezi. Mult succes in continuare!!!


User avatar
Alin Butisca
Posts: 2
Joined: Fri Sep 07, 2012 3:03 pm
Location: Stei, Bihor
Contact:

Bravo, Oliviu, se pare ca "echipa bihoreana" s-a mobilizat bine.
Cu siguranta aceast nou inceput va fi unul reusit si de viitor, garantia fiind implicarea oamenilor de calitate, care cunosc semnificatia cuvantul onoare.
Colegii de la Ciobanescul Romanesc Carpatin va ureaza mult succes.
Un cadou care sa va poarte mult noroc
Un cadou care sa va poarte mult noroc


"pe lup multi caini il latra dar putini il incoltesc"
User avatar
Popescu Dan
Posts: 35
Joined: Sun Sep 09, 2012 5:50 pm

Bine te-am gasit
Eu sunt mai nou in comunitatea mioriticilor dar ma straduiesc sa invat repede :)


Marius Chendea

Felicitari pentru saitul realizat si sper ca aici sa avem mai multe conversatii si mai interesante.


User avatar
lilith
Posts: 612
Joined: Mon Sep 10, 2012 6:48 pm
Location: Alba Iulia
Contact:

Seara buna!
Am stat stramb si m-am gandit drept, si iaca m-am inregistrat si eu.
Fosta proprietara de mioritic, viitoare proprietara de mioritic. Multi stiti povestea mea.

Oliviu, felicitari pentru toata munca depusa. Sunt mandra!

Luciana


Image
User avatar
Wolf Girl
Posts: 1
Joined: Mon Sep 10, 2012 8:30 pm

Buna seara!...Felicitari pentru acest forum, se vede ca ai muncit la el!...Sper ca vei reusi prin asta sa inmoi inimile oamenilor si sa ii faci sa acorde mai multa atentie acestei fiinte ,si de ce nu, sa iubeasca ciobanescul mioritic:).
BAFTA in continuare!!! :D


User avatar
pop marius
Posts: 91
Joined: Sun Sep 09, 2012 10:26 pm

Salutare tuturor!!!
Se pare ca echipa, este alcatuita dintr-un singur membru pe care vreau sa il felicit pentru munca depusa. Felicitari Oliviu!!!
Numele meu este Pop Marius, Maramuresan printre altele, iubitor al rasei Ciobanesc Romanesc Mioritic, momentan detin 3 exemplare despre care o sa vorbesc la topicul destinat promovarii mioriticului.

Felicitari inca o data pentru acest forum!!!


radoimihai
Posts: 4
Joined: Wed Sep 12, 2012 10:26 pm
Location: GIURGIU
Contact:

Buna seara tuturor !
Oliviu sincere felicitari ! ce pot spune decat ca sit-ul arata bine este accesibil , raspunde bine la comenzi , este structurat ok si deci nu ne mai ramane decat " sa ne discutam " ca sa spun asa ;) .


User avatar
Mihaita Zdrite
Posts: 516
Joined: Sat Sep 22, 2012 9:52 pm

Bine v-am gasit ! .. vreau sa va felicit pt acest forum minunat si bine organizat .. e cel mai frumos forum si tot odata site destinat mioriticului .. ;)


"caini mocani,/ caini vlajgani,/ latosi,/ si mitosi,/ tare cand latra/zare fremata/ cand se repezea/ spaima-n om baga/ trei zile si ceva.
danuska
Posts: 3
Joined: Mon Oct 08, 2012 5:43 pm

:) Felicitari pentru forum, mult succes in continuare si bine v-am gasit!!!


User avatar
lilith
Posts: 612
Joined: Mon Sep 10, 2012 6:48 pm
Location: Alba Iulia
Contact:

Bine ai venit, danuska! :) Ma bucur sa te "revad" :mrgreen:


Image
Zaharie Ionut
Posts: 8
Joined: Mon Oct 15, 2012 8:44 pm

Bine v-am găsit ! Sunt un mare iubitor de ciobaneşti româneşti şi deţin o femelă de ciobănesc românesc de bucovina.


User avatar
lilith
Posts: 612
Joined: Mon Sep 10, 2012 6:48 pm
Location: Alba Iulia
Contact:

Bun venit, Ionut! Avem topic deschis pentru bucovineni. https://www.mioriticul.ro/forum/viewforum.php?f=80
Ar fi minunat daca ne-o prezinti si noua. :)


Image
Luca
Posts: 43
Joined: Fri Oct 26, 2012 3:18 pm
Location: cluj
Contact:

bine v-am gasit! sunt si eu crescator de oi si am ceva metisi carpatin/caucazian cred eu poate pot posta undeva niste poze sa va dati si voi cu parerea.. felicitari pt site :D


Daca n`ai.. improvizeaza!
User avatar
Bugheanu Costinel
Posts: 4
Joined: Sun Sep 09, 2012 8:20 pm

Felicitari Oliviu pentru forum! Bun gasit tuturor iubitorilor de mioritic si nu numai.Va salut pe toti cei care ma cunosc si pe cei care nu ma cunosc.


User avatar
pop marius
Posts: 91
Joined: Sun Sep 09, 2012 10:26 pm

Noi te salutam si iti uram, bun venit !!!


Elena-Cristina
Posts: 23
Joined: Mon Nov 26, 2012 8:40 pm

FELICITARI dl Secara pentru realizarea acestui forum, dar si pentru site. Pana acum, totul este promitator!
In curand, voi posta si eu poze cu mioriticul meu.


Chirno98
Posts: 2
Joined: Sat Dec 22, 2012 9:11 pm

Buna ziua, sunt membru nou aici, foarte frumos site-ul, folositor pentru cei care detin asa o rasa minunata, precum Ciobanescul Mioritic, o sa pun cateva poze, am si eu 2 :). Bine v-am gasit!


Rares
Posts: 2
Joined: Sun Dec 30, 2012 9:20 pm

Buna!! Sunt Rares..imi place foarte mult aceasta rasa de caini....sunt caini inteligeinti,energici,foarte iubitori cu copii si buni pasnici.De aceia detin si eu o femela......o noua achizitie este un pui de ciobaneasc caucazian...nu am mai avut pana cum si sunt curios sa vad cum evoluiaza.


Post Reply

Return to “Bine ați venit ! - Welcome”