Clinicile veterinare cu Urgente din Oradea

Post Reply
User avatar
Raul Petruț
Posts: 361
Joined: Mon Sep 10, 2012 4:53 pm
Location: Fildu de Jos
Contact:

Nu stiu ce experiente a-ti avut cu Clinicile din Oradea dar eu azi am fost la toate clinicile si cabinetele veterinare (incepand de pe stefan, pe malul crisului, langa dorbob, iosia,...plus ca am sunat la toate numerele gasite pe internet) care aveau si urgente si culmea toti aveau usile si telefoanele inchise. Un sigur medic mi-a raspuns dar mi-a inchis telefonul in nas cand a auzit k am o urgenta veterinara iar pe urma nu mi-a mai raspuns. Asa ca cel mai bun prieten mi-a murit in brate in timp ce goneam prin Oradea sa gasesc un veterinar sau pe cineva dispus sa ma ajute.


Sper sa va fereasca Dumnezeu de probleme in afara orelor de lucru caci se pare ca nici veterinarilor nu le pasa de adevaratii nostri prieteni.
Scuzati daca este off-topic.


Nu mai sunt nici Cânii bătrâni
Iar poienile-s pline spini
Nu mai e nici Florica
Mândră mai purta clopoțica
Multe trec, multe vin...
Numai amintiri rămân..
User avatar
Oliviu Secara
Site Admin
Posts: 1879
Joined: Tue Sep 04, 2012 5:45 pm
Location: Bihor, Oradea
Contact:

Greu de suportat o lovitura de genul... imi pare rau sa aud ca asta a fost reactia medicilor oradeni...


„Iar când veni şi vremea să urle-n zare tunul, / Mişcatu-s-au românii cu miile, ca unul”
Alin Pana
Posts: 67
Joined: Mon Sep 10, 2012 8:46 am
Contact:

Din pacate aceast lucru nu se intampla doar in Oradea, si la mine in Olt acelasi tip de medic... care nu doreste sa consulte un catel sau sa ti dea un sfat pe motiv ca sunt in week end.
In general medicii veterinari sunt iubitori de animale....sau nu !?!


Post Reply

Return to “Medicale”