Allevamento FORTIS FORTUNA ADIUVAT

Crescători de ciobănești românești
Post Reply
Cristiana Gogu
Posts: 12
Joined: Sat Nov 29, 2014 9:56 pm

Buna seara,sunt Cristiana Gogu si va prezint crescatoria mea din Italia: https://www.fortisfortunaadiuvat.it


User avatar
lilith
Posts: 612
Joined: Mon Sep 10, 2012 6:48 pm
Location: Alba Iulia
Contact:

Felicitari pentru canisa si exemplarele frumoase. Am vizitat acum site-ul dar nu prea ma descurc cu italiana. Ati putea face si o varianta in engleza pentru straini, poate castigati si clienti noi!:) Bafta!


Image
Cristiana Gogu
Posts: 12
Joined: Sat Nov 29, 2014 9:56 pm

Va multumesc,fac si eu ce pot....in viitor< voi face site-ul si in engleza si in romana....Cristiana


User avatar
lilith
Posts: 612
Joined: Mon Sep 10, 2012 6:48 pm
Location: Alba Iulia
Contact:

Dac doriti, va pot ajuta pe cat imi permite timpul, cu o traducere in engleza. Nu va fi usor, ca am si un bebe mic, dar pe cat imi permite timpul, as putea ajuta. :) Daca doriti, bine-nteles. :)


Image
cezar osiceanu
Posts: 775
Joined: Mon Oct 08, 2012 6:55 pm

Sa nu uitati sa traduceti si faptul ca acesti caini pentru care dna Gogu merita toate felicitarile sunt 100% proveniti din CNCCR! :lol:
Stiu ca va este greu dar adevarul nu are limite decat la ACHR!!!!


User avatar
lilith
Posts: 612
Joined: Mon Sep 10, 2012 6:48 pm
Location: Alba Iulia
Contact:

Si daca vin din CNCCR, ce? Doar nu-s ciumati. Domnule Osiceanu, nu contesta nimeni calitatea UNOR exemplare de provenienta CNCCR, daca v-ati schimba nitel atitudinea, poate si-ar schimba-o si altii. Inclusiv eu. Si eu am avut caine din parinti care au fost CNCCR, n-am contestat nici asta niciodata. Dar cand o luati razna pe aratura, imi sare tandara.


Image
Post Reply

Return to “Prezentarea caniselor de Ciobănești”