A venit aseara MOSU NICOLAE!

ÎNCEPĂTORULE, lămurește-te !
Post Reply
User avatar
Bia79
Posts: 158
Joined: Fri Sep 27, 2013 9:57 am
Location: Resita,Caras-Severin
Contact:

Multumim Mos Nicolae
Multumim Mos Nicolae
:P A venit aseara Mosu Nicolae cu un cadou superb...Baiatul cel mic a ramas de-a dreptul socat cand l-a vazut pe Fulger in cusca.Este un exemplar super pe care copiii l-au indragit imediat.


User avatar
Bia79
Posts: 158
Joined: Fri Sep 27, 2013 9:57 am
Location: Resita,Caras-Severin
Contact:

Si o poza cu toata gasca...
rsz_fulger-7_saptamanicadou_de_mos_nicolae_058.jpg


User avatar
Oliviu Secara
Site Admin
Posts: 1875
Joined: Tue Sep 04, 2012 5:45 pm
Location: Bihor, Oradea
Contact:

Succes cu puiul și sărbători fericite ! Copiii văd că radiază de bucurie !

-pt. a vedea evoluția în timp a puiului pe care îl aveţi în proprietate, dar şi pt. a prezenta perfomanţele (d.p.d.v. al temperamentului şi al rezultatelor expo) și ”realizările”, năzbâtiile lui Fulger din Zestrea Stânelor, vă aștept să îi creați un topic separat(Newtopic) în secțiunea Galerie și videotecă + Discuții” ---> "Mioriticul meu" - acest loc a fost special creat pt. a avea o imagine cât mai clară a fiecărui exemplar canin în parte deţinut de membrii comunităţii Mioriticul.ro . Secţiunea are mai multe scopuri, scopurile prinicipale fiind însă luarea unor decizii cât mai bune în vederea potrivirii perechilor şi efectuării montelor, dar şi crearea "Jurnalului" fiecărui exemplar care poate fi revăzut peste ani de proprietar şi cei apropiaţi lui.

Am o rugăminte pt. dvs... încercați să folosiți varianta 1 sau varianta 2 de postare a pozelor pe forum descrisă aici viewtopic.php?f=79&t=14&p=60#p60 deoarece prin metoda 3(cea pe care o folosiți momentan) se ocupă foarte mult spațiu pe server o dată cu încărcarea pozelor direct pe forum. În caz că întâmpinați dificultăți, vă rog să spuneți.


„Iar când veni şi vremea să urle-n zare tunul, / Mişcatu-s-au românii cu miile, ca unul”
User avatar
Bia79
Posts: 158
Joined: Fri Sep 27, 2013 9:57 am
Location: Resita,Caras-Severin
Contact:

Bine,voi incerca si varianta 1 sau 2 de a posta poze.Voi incerca sa surprind pe cat posibil nazbatiile lui.
Oliviu Secara wrote:Succes cu puiul și sărbători fericite ! Copiii văd că radiază de bucurie !

-pt. a vedea evoluția în timp a puiului pe care îl aveţi în proprietate, dar şi pt. a prezenta perfomanţele (d.p.d.v. al temperamentului şi al rezultatelorl expo) și ”realizările”, năzbâtiile lui Fulger din Zestrea Stânelor, vă aștept să îi creați un topic separat(Newtopic) în secțiunea Galerie și videotecă + Discuții” ---> "Mioriticul meu" - acest loc a fost special creat pt. a avea o imagine cât mai clară a fiecărui exemplar canin în parte deţinut de membrii comunităţii Mioriticul.ro . Secţiunea are mai multe scopuri, scopurile prinicipale fiind însă luarea unor decizii cât mai bune în vederea potrivirii perechilor şi efectuării montelor, dar şi crearea "Jurnalului" fiecărui exemplar care poate fi revăzut peste ani de proprietar şi cei apropiaţi lui.

Am o rugăminte pt. dvs... încercați să folosiți varianta 1 sau varianta 2 de postare a pozelor pe forum descrisă aici viewtopic.php?f=79&t=14&p=60#p60 deoarece prin metoda 3(cea pe care o folosiți momentan) se ocupă foarte mult spațiu pe server o dată cu încărcarea pozelor direct pe forum. În caz că întâmpinați dificultăți, vă rog să spuneți.


AM ciobanesti
Posts: 84
Joined: Wed Oct 02, 2013 1:50 pm

Mosul vine intodeauna la copii ascultatori ,BRAVO mosule.!!!


FataMioritica
Posts: 19
Joined: Mon Feb 18, 2013 2:18 am

Da, exact aseara a venit Mos Nicolae, si se pare ca stie intotdeauna sa faca oamenii fericiti. Cred ca Fulger o sa dinamizeze atmosfera destul de mult si o sa radeti de nazbatiile lui;))
Felicitari Doamna Bia pentru exemplar, este intr-adevar deosebit si minunat!
Abea astept sa vad poze noi cu el!:)


User avatar
Bia79
Posts: 158
Joined: Fri Sep 27, 2013 9:57 am
Location: Resita,Caras-Severin
Contact:

FataMioritica wrote:Da, exact aseara a venit Mos Nicolae, si se pare ca stie intotdeauna sa faca oamenii fericiti. Cred ca Fulger o sa dinamizeze atmosfera destul de mult si o sa radeti de nazbatiile lui;))
Felicitari Doamna Bia pentru exemplar, este intr-adevar deosebit si minunat!
Abea astept sa vad poze noi cu el!:)
:) Da,asa este stie "Mosu" sa aduca bucurie in sufletele copiilor.Multumesc si eu pt aprecieri.


PopescuPaulAndrei
Posts: 27
Joined: Wed Dec 09, 2015 5:52 pm

Frumos exemplar,ce varsta are ? :?:


In spatele unui om de succes se ascunde si un caine pe masură!
Post Reply

Return to “Stăpân la primul Ciobănesc”