Vand pui ciobanesc romanesc mioritic

Post Reply
miron
Posts: 7
Joined: Fri Jan 18, 2013 2:21 pm

Vand pui nascuti la data de 12 12 2012 osatura puternica temperament echilibrat si o calitate a parului foarte buna mai multe poze pe https://www.miron.sunphoto.ro nr de tel 0751755208

Image

Image

Image


alex0805
Posts: 1
Joined: Wed Dec 26, 2012 5:25 pm

salut as dori sa cumpar doi pui de mioritic baiat si fata sa fac si eu puii;;;si ce preturi avetii ptr un pui


miron
Posts: 7
Joined: Fri Jan 18, 2013 2:21 pm

alex0805 wrote:salut as dori sa cumpar doi pui de mioritic baiat si fata sa fac si eu puii;;;si ce preturi avetii ptr un pui
sunatima la tel 0751755208


User avatar
lilith
Posts: 612
Joined: Mon Sep 10, 2012 6:48 pm
Location: Alba Iulia
Contact:

alex0805 wrote:salut as dori sa cumpar doi pui de mioritic baiat si fata sa fac si eu puii;;;si ce preturi avetii ptr un pui
Stai putin, tu vrei sa faci pui cu Frate-Sora?? :o :o
Daca vrei pui, iei un mascul de la un crescator, o femela de la un alt crescator... asta daca vrei sa faci o treaba serioasa. :roll: ;)


Image
User avatar
Cristian
Posts: 167
Joined: Mon Sep 10, 2012 9:31 am

lilith wrote:
alex0805 wrote:salut as dori sa cumpar doi pui de mioritic baiat si fata sa fac si eu puii;;;si ce preturi avetii ptr un pui
Stai putin, tu vrei sa faci pui cu Frate-Sora?? :o :o
Daca vrei pui, iei un mascul de la un crescator, o femela de la un alt crescator... asta daca vrei sa faci o treaba serioasa. :roll: ;)
:lol:
unii chiar nu ar trebui sa stea in preajma animalelor pt ca ele sunt mult superioare. puii de mai sus imi plac si cred ca stapanul lor nu o sa vanda frate si sora. sa va traiasca :!:


User avatar
Adina
Posts: 18
Joined: Sun Jan 27, 2013 1:56 pm

Foarte frumosi dl.Miron, sa va traiasca !


Post Reply

Return to “Anunțuri / vânzări / cumpărări / monte / adopții”